یو پی اس نیروسان

برق و الکترونیک نیروسان
تولید کننده یوپی اس، ارائه باتری یو پی اس

021-88992181
021-88956675
یوپی اس نیروسان

انتخاب یو پی اس براساس کاربرد
باتری نیروسان

یو پی اس و باتری نیروسان : مشاوره رایگان، تولید و فروش با بهترین شرایط را ارائه می دهد. به طور نمونه: کارت SNMP یو پی اس را مستقیما به شبکه کامپیوتری وصل می کند ، به صورتی کهیو پی اس به یکی از دستگاههای متصل به شبکه تبدیل می شود . معمولا کارت SNMP بین پورت ارتباطی سریال یو پی اس و شبکه کامپیوتری قرار می گیرد . اگرچه کارتهای موجود در بازار می توانند به عنوان رابط بین کنتاکتهای بدون پتانسیل یو پی اس و شبکه نیز در نظر گرفته شوند . این کارتها اطلاعات حاصل از کنتاکتها را به فرم مناسبی تبدیل می کنند تا توسط سایر دستگاههای شبکه نیز قابل دریافت باشند .

کارت اس ان پی
یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باطری یوپی اس باتری یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باطری یوپی اس باتری یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باتری یوپی اس باطری یو پی اس باطری یوپی اس باتری
وب سایت های مرتبط
سوالات متداول برای یو پی اس
معتبرترین برندهای یو پی اس
 • شرکت تولید کننده یو پی اس نیروسان
 • شرکت تولید کننده یو پی اس فاراتل
 • شرکت تولید کننده یو پی اس Siemens
 • شرکت تولید کننده یو پی اس APC
 • شرکت تولید کننده یو پی اس Riello
 • شرکت تولید کننده یو پی اس Tuncmatik
 • شرکت تولید کننده یو پی اس Makelsan
 • شرکت تولید کننده یو پی اس Legrand
 • یو پی اس و باتری یو پی اس امروزه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. که برای تامین برق شهری در مواقع خاص مورد استفاده قرار می گیرد. برق شهری نقش مهمی بعنوان یک خط زندگی در خانه و شرکت های بزرگ جهان دارد. بدون برق امکان استفاده از رایانه ها و ذخیره کردن اطلاعات امکانپذیر نمی باشد. رایانه ها در بسیاری از کشورها نقش ویژه ای در کار و سرگرمی دارند. یک منبع تغذیه اضطراری (یو پی اس) می تواند یک نجات دهنده زندگی وقتی که برق قطع می شود یا مشکلی بعنوان نوسانات برق ایجاد می شود، باشد. یو پی اس به شما برای یک زمان کوتاه اجازه ادامه کار می دهد و به شما اجازه می دهد تا با خیال راحت هر گونه اسناد باز را ببندید و در نتیجه زمان لازم برای خاموش کردن کامپیوتر را داشته باشید. یو پی اس کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی خود را از انواع مشکلات مربوط به برق محافظت می کند. یک منبع تغذیه برق اضطراری، همچنین بعنوان یک سیستم یو پی اس نامیده می شود، ترکیبی از یک سیم برق، خروجی ها، بخش های از حفاظت برق و یک ساختمان باتری می باشد. بدین صورت که، دوشاخه یو پی اس به پریز برق شهری متصل گردیده و هر سیستم یو پی اس دارای پریزهای خروجی می باشد که دستگاه های مورد نیاز همچون کامپیوتر و هر نوع دستگاه الکتریکی و... به این پریز یو پی اس ها متصل می باشد.

 • یکی از عوامل مهم در یو پی اس ها و تفکیک یو پی اس ها ضریب توان آنها می باشد. یو پی اس های آنلاین نیروسان دارای پاور فاکتور ورودی 0.9 و پاور فاکتور خروجی 0.8 می باشند و یو پی اس های لاین اینتراکتیو دارای پاور فاکتور 0.6 می باشند. در صورتیکه جریان ورودی یکسوساز با ولتاژ ورودی یکسان باشد سیستم دارای پاور فاکتور یک می باشد . ضریب توان یک بدان معنی می باشد که کل توان کشیده شده از یو پی اس توان اکتیو و آماده به کار می باشد. یعنی هیچ توانی داخل یو پی اس اتلاف نشده هست. برخی از تجهیزات یا دستگاه ها غیر خطی می باشند که در این صورت باید از مدارات PFC جهت تصحیح کنندگی ضریب توان استفاده کنیم. برای مثال : سیستم های کامپیوتری از نوع بارهای غیرخطی می باشند. کارکرد این سیستم ها بدین صورت می باشد که مقداری از جریان ورودی به صورت توان اکتیو عمل کرده یعنی کار مفید انجام می دهند و مابقی جریان ورودی در داخل سیستم ها به صورت توان راکتیو تلف می شود. بارهای غیر خطی به دلیل کریست فاکتور بالا، باعث ایجاد اختلال در شکل موج ورودی می باشد. بارهای غیر خطی دارای THD بالایی می باشند. THD ها باعث ایجاد نویز و اختلالاتی در عملکرد دستگاه ها می شوند. با طراحی مدارات PFC در ورودی یو پی اس مشکلات ایجاد شده توسط بارهای غیرخطی رفع می گردد. مدارات PFC در داخل یو پی اس علاوه بر تبدیل ولتاژ AC به DC، شکل موج جریان ورودی را نیز فرم می دهند بدین صورت که بارها به صورت بار خطی و اهمی دیده می شوند. مدارات PFC در یو پی اس های آنلاین طراحی شده اند. این مدارت باعث طراحی یو پی اس های بدون ترانس می باشند.

 • یکی از عوامل مهم در انتخاب یو پی اس باتری های یو پی اس می باشد. در واقع باتری وسیله ای میباشد که با تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی، بین دو نقطه اختلاف پتانسیل الکتریکی به وجودآورده و سبب شارژ بارهای الکتریکی میشود و برق dc تولید میکند. داخل یو پی اس اینورتور برق dc را به ac تبدیل کرده و تجهیزات متصله را روشن نگه می دارد. یو پی اس ها به دو صورت باتری داخلی و باتری خارجی می باشند که بر اساس زمان پشتیبانی مورد نیاز شما انتخاب میگردند. که بعضی وقت ها به یو پی اس هایی با باتری داخلی، "یک باتری در یک جعبه" نیز می گویند. یک سیستم یو پی اس قادر به محافظت از یک کامپیوتر کوچک تا تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ، سرورهای پشرفته و مرکز دیتاهای بزرگ می باشد. مناسب ترین باتری برای دستگاه های یو پی اس، باتری نوع سیلد اسید و نیکل کادمیم میباشند. که هیچکدام نیاز به تعمییر و نگهداری ندارند. باتری نوع سیلد اسید نیازی به سرویس و نگهداری نداشته و 12V می باشند. یک باتری خوب سیلد اسید مانند TBS ترکیه و برند نیروسان دارای 5 سال عمر مفید می باشند و باتری های نیکل کادمیم دارای قیمت حدود 4 تا 5 برابر باتری های سرب اسید میباشند که در مقابل دارای طول عمر حدود 10 سال میباشند. در صورتیکه قیمت باتری مهم نباشد باتری های نیکل کادمیوم را برا یو پی اس خود استفاده میکنند. اکثرا باتری انتخابی برای یو پی اس باتری هایی از نوع سیلد اسید می باشد که در انتخاب باتری حنما به کیفیت باتری ها نیز توجه گردد. در صورت نداشتن کیفیت مناسب شار/ز باتری ها در کوتاه مدت تخریب می گردند.

 • قیمت یو پی اس - یو پی اس– نیروسان – شرکت نیروسان– خرید یو پی اس – فروش یو پی اس – فروش ups – قیمت ups– یو پی اس برای دوربین مدار بسته – باتری یو پی اس – قیمت ups برای کامپیوتر – قیمت باتری یو پی اس – باتری ups – خرید ups – باطری یو پی اس – قیمت یو پی اس برای دوربین مدار بسته – قیمت ups خانگی – کارت snmp – آموزش ساخت یو پی اس – قيمت يو پي اس– خرید دستگاه ups – قیمت یو پی اس خانگی – یو پی اس نیروسان – خرید یوپی اس – یوپی اس – قیمت دستگاه یو پی اس – قیمت یوپی اس - ups دوربین مدار بسته - قیمت یو پی اس برای کامپیوتر- ups قیمت - يو پي اس - خرید ups برای کامپیوتر - قیمت استابلایزر– فروش یوپی اس – فروش باتری ups – قیمت دستگاه ups – thd چیست – مدار یو پی اس – موج سینوسی – یو پی اس خانگی – ups فروش – ups برای دوربین مدار بسته – snmp – باطری ups –